MATA ŁAZIENKOWA

W łazienkach, w których podłoga wykończona jest płytkami ceramicznymi, dobrym rozwiązaniem jest mata łazienkowa. Chłodna podłoga może powodować uczucie dyskomfortu, szczególnie po ciepłej kąpieli, dlatego też maty łazienkowe sprzyjają wygodzie ich użytkowników. Z uwagi na zastosowane do produkcji materiały zwykle stosowane są właśnie przy wannach i prysznicach – jest to efektem ich właściwości antypoślizgowych. Maty są łatwe w konserwacji i utrzymaniu, charakteryzują się też szybkim schnięciem po kontakcie z wodą, co jest ich przewagą nad tradycyjnymi dywanikami łazienkowymi. Wielość wzorów i kolorów pozwala na dokonanie wyboru zgodnego z kolorystyką konkretnej łazienki.

MATA ŁAZIENKOWA

MATA ŁAZIENKOWA

Mata do łazienki z antypoślizgową powłoką

Opis: Antypoślizgowe dywaniki łazienkowe produkowane są z miękkiej tkaniny wellsoft, która zapewnia chłonność oraz wysoki komfort użytkowania. Spodnia warstwa dywanika to lateksowa powłoka uniemożliwiająca jego przemieszczanie się. Bogata gama kolorystyczna daje możliwość wyboru dywanika pasującego do każdej łazienki. Produkt jest bardzo wytrzymały i można prać go w pralce przy temperaturze 30 stopni Celsjusza.

Dostępne rozmiary: 50x70cm

Gramatura: 300 g/2

Wzór: ramka w formie klucza greckiego + stopki

Skład: 100% poliester + lateksowa powłoka antypoślizgowa

Przeznaczenie: idealny do łazienki

Dostępność: produkt dostępny w magazynie w dużej ilości

Termin realizacji zamówienia: 2-3 dni robocze

zapytaj o wycenę

DYWANIKI ŁAZIENKOWE NATURAL

DYWANIKI ŁAZIENKOWE NATURAL

Opis: Kolekcja NATURAL to niebarwione produkty o podwyższonej wytrzymałości w kolorze jasnego beżu – koloru w jakim natura obdarza swe plony bawełny. Dywanik, do którego nie użyto barwnika może być prany w wysokich temperaturach do 90 stopni Celsjusza, podobnie jak białe wyroby frotte. Nie należy jednak prać go z białymi rzeczami ponieważ środki do białego prania mogą rozjaśnić jego naturalną barwę. Dywanik tkany jest w wersji DELUXE tj. z przędzy klasycznej o numerze 20/2, co oznacza, że każda pętelka dywanika powstaje z dwóch nici o grubości 20 Ne. Nić jest cienka, bardzo elastyczna i wytrzymała. Dzięki swej strukturze dywanik charakteryzuje się połyskiem, zwiększoną chłonnością bez utraty miękkości. W celu zagwarantowania najwyższej jakości używamy w 100% przędzy klasycznej tzw. ring spun, stanowiącej podstawę produkcji wytrzymałego dywanika. Dywanik posiada ozdobne wykończenie krótkiego brzegu.

Dostępne rozmiary: 50x70cm

Gramatura: 650 g/m2

Przędza: 20/2 - podwójna krótka pętelka

Wzór: ramka + stopki

Skład: 100% bawełna egejska

Wykończenie: ozdobne, wzmocnione podwójnymi szwami supełkowymi

Kurczliwość: +/- 3%

Przeznaczenie: obiekty hotelowe, salony Wellness & SPA, zacisze domowe

Dostępność: produkt dostępny w magazynie w dużej ilości

Termin realizacji zamówienia: 2-3 dni robocze

zobacz produkt w sklepie