O NAS

„Nic nie jest tak dobre, żeby
nie mogło być jeszcze lepsze”

Tak brzmi motto założyciela Tuva Home i właśnie te słowa nie pozwalają nam spocząć na laurach, wsłuchując się w potrzeby rynku stale pracujemy nad usatysfakcjonowaniem najbardziej wymagających klientów.

Nasza firma produkcyjna działa od 2005 roku w mieście Denizli, będącym zagłębiem tekstylnym Turcji. Na rynku polskim podmiot zarejestrowany jest od 2011 roku jako TUVA HOME Sp. z o.o. z głównym biurem w Starej Iwicznej koło Warszawy. 

Nasze produkty można podzielić na trzy grupy pod względem ich przeznaczenia: hotelowe, reklamowe i domowe. Każdą grupę charakteryzują specjalnie dobrane parametry i techniki produkcyjne.

Marka Tuva Home®

to głównej mierze profesjonalne produkty takie jak ręczniki, szlafroki i dywaniki hotelowe o wysokich parametrach użytkowych dostosowane do intensywnego użytkowania i częstego prania w wysokich temperaturach. Słuchanie potrzeb naszych klientów pozwoliło na stworzenie kolekcji dla hoteli, SPA, fitness, wellness i bauty, które stały się hitami sprzedażowymi na rynku. Obiekty chcące wyróżnić się oryginalnym designem kreowały z nami swoje wizje tworząc nietuzinkowe zestawy produktów frotte dla hotelu, SPA, czy strefy basenowej.

Tuva Home®

to również tekstylia reklamowe produkowane zgodnie z wytycznymi naszych klientów. Dzięki szczególnej dbałości o dostosowanie wymagań produkcyjnych, kolorystyki, personalizacji oraz dotrzymywanie założonych terminów staliśmy się tekstylnym liderem w branży reklamowej współpracując z agencjami nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Naszym głównym atutem są niskie minima produkcyjne, krótki czas realizacji oraz wysoka jakość, dlatego ręczniki reklamowe, koce, poncza i szlafroki stały się tak popularnym gadżetem dla naszych klientów.

Marka Hamur Home®

to najnowsza gama produktów o bardzo zróżnicowanym asortymencie, który stale się zwiększa. Na ten moment są to kolekcje tekstyliów domowych, akcesoria dla mam dzieci i niemowląt, odzież plażowa. Marka wyróżnia się oryginalnym designem i kładzie duży nacisk na użyteczność produktów. W szczególności organizery dla mam, przewijaki dla niemowląt czy maty edukacyjne znalazły wielu zwolenników zarówno w Europie, jak i w Stanach Zjednoczonych.

Poznaj naszą ofertę: