DYWANIKI HOTELOWE

Producent dywaników hotelowych

najwyższa jakość i wytrzymałość

Dywanik hotelowy stopki to najpopularniejszy wzór, który króluje w hotelowych łazienkach. To nic innego jak gruby ręcznik w gramaturze 600 – 650g/m2 i rozmiarze 50x70cm z tłoczeniem określonego wzoru. Dywaniki do łazienki to jeden z ważniejszych elementów tekstyliów hotelowych, który każdy obiekt hotelowy / noclegowy powinien na swoim wyposażeniu posiadać. Choć zdarzają się wyjątki, a jednym z nich jest nasz hit sprzedażowy – Mini Dywanik 35x50cm, który ze względu na swój rozmiar pasuje do małych łazienek, a jego koszt prania jest o ponad połowę niższy. Dywaniki łazienkowe hotelowe można również wyprodukować z własną tłoczoną grafiką i w swojej historii posiadamy piękne realizacje hotelowych herbów wykonanych w reliefowej technice.

Dywaniki hotelowe – Hurt

Nasza hurtownia dywaników hotelowych mieści się w Starej Iwicznej pod Warszawą, więc jeśli masz taką możliwość zapraszamy do odwiedzenia i dobrania na żywo asortymentu najwyższej jakości, korzystając przy tym z bezpłatnej usługi doradztwa. W naszym showroomie znajdziesz wcześniejsze realizacje personalizowanych produktów wykonywanych na zamówienie, co może ułatwić decyzję przy doborze odpowiedniego dywanika. Nasi pracownicy z przyjemnością podpowiedzą, jak przygotować się do wyceny i co wziąć pod uwagę przy planowaniu własnych rozwiązań, tak aby oczekiwany produkt spełniał parametry wytrzymałości chociażby pod kątem prania w wysokich temperaturach. Jako producent tekstyliów hotelowych, jesteśmy w stanie zaspokoić najbardziej wymagających gości.

Sklep internetowy z dywanikami hotelowymi

Wysokiej jakości dywaniki hotelowe dostępne w magazynie znajdują się w naszym sklepie internetowym. Bogata oferta powinna być odpowiedzią dla potrzeb naszych klientów, gdzie oprócz białych produktów dostępne są dywaniki łazienkowe stopki brązowe, szare, beżowe, czarne oraz antracytowe. Nasza platforma B2B ułatwia zakupy dostosowując ofertę do indywidualnych warunków współpracy, co pozwala na wygodniejszą formę składania zamówień. W celu uzyskania preferencyjnych warunków lub wyceny produktów na zamówienie.