DYWANIKI HOTELOWE

Producent dywaników hotelowych

najwyższa jakość i wytrzymałość

Dywanik hotelowy stopki to najpopularniejszy wzór, który króluje w hotelowych łazienkach. To nic innego jak gruby ręcznik w gramaturze 600 – 650g/m2 i rozmiarze 50x70cm z tłoczeniem określonego wzoru. Choć zdarzają się wyjątki, a jednym z nich jest nasz hit sprzedażowy – Mini Dywanik 35x50cm, który ze względu na swój rozmiar pasuje do małych łazienek, a jego koszt prania jest o ponad połowę niższy. Dywaniki łazienkowe hotelowe można również wyprodukować z własnym tłoczonym wzorem i w swojej historii posiadamy piękne realizacje hotelowych herbów wykonanych w reliefowej technice.

Dywaniki hotelowe – Hurt

Nasza hurtownia dywaników hotelowych mieści się w Starej Iwicznej pod Warszawą, więc jeśli masz taką możliwość zapraszamy do odwiedzenia i dobrania na żywo asortymentu, korzystając przy tym z bezpłatnej usługi doradztwa. W naszym showroomie znajdziesz wcześniejsze realizacje personalizowanych produktów wykonywanych na zamówienie, co może ułatwić decyzję przy doborze odpowiedniego dywanika. Nasi pracownicy z przyjemnością podpowiedzą, jak przygotować się do wyceny i co wziąć pod uwagę przy planowaniu własnych rozwiązań.

Sklep internetowy z dywanikami hotelowymi

Dywaniki hotelowe dostępne w magazynie znajdują się w naszym sklepie internetowym. Bogata oferta powinna być odpowiedzią dla potrzeb naszych klientów, gdzie oprócz białych produktów dostępne są dywaniki łazienkowe stopki brązowe, szare, beżowe, czarne oraz antracytowe. Wkrótce zamierzamy wdrożyć platformę B2B, która ułatwi zakupy dostosowując ofertę do indywidualnych warunków współpracy, co pozwoli na wygodniejszą formę składania zamówień. W celu uzyskania preferencyjnych warunków lub wyceny produktów na zamówienie prosimy o korzystanie z formularza kontaktowego w zakładce KONTAKT.