PONCZO Z LOGO

sportowy, wakacyjny gadżet zadowoli każdego

Producent ponczo z logo

Ponczo reklamowe to świetny gadżet, który sprawdzi się nie tylko latem. Moda na zimowe morsowanie z roku na rok ma coraz więcej zwolenników, którzy nie bez powodu wybierają tą nietypową formę rekreacji. Zimna woda hartuje, więc nasza odporność się wzmacnia, ale to nie jedyne zalety morsowania. Ponczo dla morsów nie różni się wiele od ponczo do surfingu, oba posiadają kaptur i najczęściej produkowane są z tkaniny welurowej ograniczającej przyczepność piasku. Produkowane przez nas poncza reklamowe z nadrukiem cieszą się największą popularnością, ponieważ personalizacja produktu nie ma ograniczeń kolorystycznych i rozmiarowych, gdyż używamy sublimacji do zadruku całej zewnętrznej powierzchni tkaniny. Tkanina po zewnętrznej strzyżonej (welurowej) stronie składa się z poliestru za to od wewnątrz mamy bawełnę frotte, która świetnie chłonie wodę. Ta unikalna mieszanka bez wątpienia jest naszym hitem sprzedażowym, ponieważ daje ogromne możliwości, jest lekka, chłonna i szybko schnie. Ponczo na zamówienie może posiadać z przodu kieszeń, która będzie bardzo praktycznym uzupełnieniem tego funkcjonalnego produktu.
Dla zwolenników 100% bawełny możemy wyprodukować bawełniane ponczo z logo w formie haftu, które wykonujemy z barwionej wcześniej tkaniny. Ponczo welurowe ze względu na swoje dodatkowe zalety również jest stosowane na bawełnie, którą strzyżemy w celu uzyskania aksamitnego wykończenia, ponieważ świetnie sprawdza się na piaszczystej plaży. Barwienie może być wykonane w kolorze zgodnym z wybranym pantonem dla podkreślenia brandowanych barw.
Ponczo z logo zarówno w wersji sublimacyjnej jak i jednokolorowej z haftem będzie doskonałym giftem na wakacyjne wyjazdy integracyjne, letnie eventy, grupowe zimowe morsowanie.

  • Ponczo z nadrukiem sublimacyjnym: 300gsm zewnętrz poliester welurowy / wewnątrz bawełna frotte.
  • Ponczo z haftem bawełniane: gramatura i kolor dowolny, możliwość wersji welurowej – strzyżonej
  • Standardowy rozmiar poncza dorosłego 72 x 92cm, dziecięcego 50x50cm, 60x60cm, 65x75cm

  • Z nadrukiem sublimacyjnym: około 50szt. około 5 – 6 tygodni
  • Bawełniane z haftem: 100szt. 6-8 tygodni

  • Ilość
  • Rodzaj znakowania: sublimacja lub haft
  • Kolor pantone w przypadku poncz jednobarwnych

Zapraszamy do wyceny
przez formularz kontaktowy