RĘCZNIKI Z LOGO

Ręczniki hotelowe z logo

zapadną na dłużej w pamięci gości

Jak powstają ręczniki hotelowe z logo? Wszystko zależy od techniki jakiej użyjemy do personalizacji produktu. Najczęściej technikę dyktuje ilość oraz czas realizacji zamówienia. Producent ręczników z logo oraz ręczników reklamowych musi dokładnie dobrać technikę do oczekiwań klientów i czasu realizacji zamówienia. Decyzja ta zależy również od ilości produktów, którą trzeba wykonać. Kluczowe jest także używanie wysokiej jakości materiałów, szczególnie bawełny frotte i użycia odpowiedniej przędzy – w naszym przypadku Ring Spun tzw. przędzy klasycznej. Dzięki temu producent zapewnia ręczniki hotelowe z logo, które są miękkie, chłonne i trwałe, skutecznie promując markę.

Ręczniki reklamowe

ręczniki z tłoczeniem / ręczniki z bordiurą żakardową

Duże hotele częściej decydują się na najpopularniejszą technikę czyli na ręczniki z tłoczeniem, który pozwala na umieszczenie logo hotelu nawet na całej długości ręcznika bez utraty jego użyteczności, tkanina frotte jest wtedy w całości użyteczna. W większości są to wysokiej jakości ręczniki bawełniane frotte o najbardziej standardowych wymiarach jak 70×140 cm (ręcznik kąpielowy), 50×100 cm (ręcznik do rąk) oraz 30×50 cm (ręcznik do twarzy). Skład ręczników to 100% bawełna, przyjemne w dotyku. Ręczniki Jednobarwne można określić za pomocą palety Pantone – co pozwala na dopasowanie się do identyfikacji wizualnej firmy. Logo firmy na ręcznikach pozwala na uzyskanie profesjonalnego wizerunku i wyróżnienie się wśród konkurencji. Dzięki umieszczeniu logo firmy na ręcznikach, klient ma pewność, że otrzymuje produkt wysokiej jakości, a jednocześnie marka jest promowana w sposób subtelny, ale skuteczny. To nie tylko technika reklamowa, ale także element budowania zaufania i rozpoznawalności wśród odbiorców. W przeciwieństwie do haftu tłoczenie jest tak zwanym reliefem, czyli wzór powstaje dzięki naprzemiennej powierzchni z pętelkami lub bez, i cała jego powierzchnia wchłania wodę. Ręcznik z reliefem daje możliwość zastosowania dodatkowo bordiury żakardowej, która może być wykonana w kolorze i jest zdecydowanie bardziej efektowna i wygodna w użytkowaniu niż duży haft. Wizualnie wygląda jak haft na ręczniku lub jak nadruk ale praktycznie jest tkana od zera razem z całym ręcznikiem na życzenie klienta.

 • Funkcjonalny i estetyczny efekt wizualny
 • Dowolna gramatura, kolor oraz przędza
 • Możliwość dostosowania rozmiaru do potrzeb
 • 100% bawełna frotte

 • Haft na gotowych produktach: około 20szt. / 7-14 dni
 • Tłoczenia i bordiury około: 150szt. / 6-8 tygodni

 • Ilość
 • Rozmiar
 • Logo 
 • Kolor ręcznika
 • Gramatura
 • Preferowana technika

Szybka i rzetelna wycena

Im więcej szczegółów od Ciebie otrzymamy tym lepiej dopasujemy i wycenimy produkt, który będzie spełniał Twoje potrzeby.

Pamiętaj, że jeśli decydujesz się na produkcję ręczników od zera masz wpływ na większość aspektów efektu końcowego. Dla ręczników reklamowych możesz sam dobrać kolor zgodny z paletą pantone. Grubość ręcznika również leży w Twoich rękach – sam określasz gramaturę poruszając się oczywiście w przyjętych standardach. To ty zdecydujesz, czy wolisz ręcznik puchaty, miękki w dotyku wykonany z pojedynczych pętelek, czy też bardziej zbity i mięsisty wykonany z pętelki podwójnej.

Ręczniki o gramaturze 500 gsm są uważane za jedne z najbardziej standardowych i popularnych w kategorii tekstyliów frotte. Wykonane z bawełny frotte, charakteryzują się nie tylko miękkością, ale także doskonałą chłonnością. Ich gramatura sprawia, że są one solidne i trwałe, co pozwala na długotrwałe użytkowanie bez utraty jakości. Materiały, z których korzystamy posiadają certyfikat Oeko-tex®.

Jedną z kluczowych cech tych ręczników jest także szybki czas realizacji. Dzięki powszechnej dostępności materiałów oraz sprawnej produkcji, firmy mogą szybko zrealizować zamówienia na ręczniki o gramaturze 500 gsm, a także 600 gsm. To szczególnie istotne w branżach, gdzie czas jest kluczowy, na przykład w hotelarstwie czy usługach spa.

Stosunkowo szybki czas realizacji sprawiają, że ręczniki z logo są wyborem często preferowanym przez klientów, którzy cenią sobie nie tylko komfort użytkowania, ale także efektywność w obsłudze zamówień i dostaw.

Ręcznik reklamowy z logo idealnie nadaje się do promocji swojej marki. Subtelnie można na nim umieścić przekaz reklamowy swojej marki. Jako producent ręczników reklamowych jesteśmy w stanie zaspokoić nawet najbardziej wymagających klientów, oferując różne rodzaje ręczników, różne techniki wykonania w stosunkowo szybkim czasie realizacji.

Jeśli te tematy brzmią na razie obco nie przejmuj się pomożemy i doradzimy byś mógł podjąć właściwą decyzję i zrealizować własną wizję, nawet jeśli jest szalona – ma dużą ilość kolorów lub wydaje się trudna do zrealizowania – dobierzemy odpowiednią technikę druku i dopilnujemy aby jakość wykonania była zadowalająca. Jeśli nie masz czasu i ochoty na tworzenie nowych kreacji podziel się tylko swym znakiem firmowym, a my zajmiemy się resztą. Ręcznik z Twoim logo stanie się rzeczywistością.