RĘCZNIKI Z NADRUKIEM

wysoka jakość, dopasowanie kolorów,
niskie minima produkcyjne

Producent ręczników z nadrukiem

Pod pojęciem ręczniki z nadrukami kryje się wiele technik produkcyjnych, z których większość zależna jest od ilości kolorów, nakładu, czasu realizacji oraz rozmiaru. Najczęstszym wyborem klientów jest ręcznik z własnym nadrukiem sublimacyjnym, ponieważ daje możliwość odwzorowania najbardziej skomplikowanych grafik a nawet zdjęcia, w stosunkowo szybkim czasie realizacji i w atrakcyjnej cenie. Jest więc odpowiedni na każdą okazję! Kolejną techniką jest nadruk rotacyjny, którego zaletą jest fakt, że można zastosować go na bawełnie, ale posiada ograniczenia kolorystyczne. Jest więc idealny pod logo – gdzie używamy małej ilości kolorów, a celem jest zapamiętanie logotypu przez klienta – taki ręcznik jest idealnym nośnikiem reklamowym, który personalizuje ten niepozorny produkt jakim jest ręcznik. Wydawać by się mogło, że rozmiar 70×140 cm jest najbardziej standardowym, zaś przy technice rotacyjnej mamy stały wymiar 75×150 cm – przy sublimacji możemy zrobić również większy wymiar taki jak 100×180 cm lub dowolny wskazany przez klienta. Dlatego warto zapoznać się z poniższą specyfikacją by ułatwić sobie dobór odpowiedniej techniki i wysłać zapytanie o wycenę. Jako producent ręczników zyskaliśmy ogromne doświadczenie, które pozwala nam na profesjonalne doradztwo, więc z przyjemnością dzielimy się wiedzą i doświadczeniem.

Ręcznik z nadrukiem
sublimacyjnym

Nadruk sublimacyjny to nieograniczone możliwości kolorystyczne i graficzne odwzorowania projektu z fotograficzną precyzją. Personalizacja przez możliwość doboru rozmiaru oraz ilości do potrzeb kampanii reklamowej i przede wszystkim stworzenia dedykowanej grafiki w formie znaku graficznego lub zdjęcia. Do tej pory największy rozmiar jaki powstał na specjalne zamówienie klienta promującego nowy model samochodu to 250cm x 800cm – był to ręcznik ze zdjęciem – super pomysł na prezent, który ostatecznie został powieszony na ścianie w salonie. Jak widać pomysłowość naszych klientów nie zna granic. W tej technice oferujemy szeroki wybór rozmiarowy tak, aby zaspokoić najbardziej wymagających klientów. Ręcznik jest lekki, szybko schnie, więc idealnie nadaję się na plażę i basen, ale także jako mały ręczniczek, który zmieścimy na każdą podróż. Świetnie sprawdzi się również na siłowni i podczas pikniku, często produkowany jako ręcznik golfowy lub barowy, w związku z czym jego przeznaczenie jest bardzo szerokie. Ręcznik kąpielowy to idealny prezent na wakacyjne eventy. Możesz zamówić u nas produkt, który wybierzesz – my wykonujemy go metodą sublimacji, a jakość wykonania to gwarancja doskonałej jakości zarówno samego nadruku jak i jakość odwzorowania każdego detalu niczym w fotograficznym kadrze. Satysfakcja gwarantowana! Idealne rozwiązanie, idealny pomysł na pokazanie logo firmy w praktyczny sposób. Personalizowane ręczniki ucieszą każdego obdarowanego, a my mamy gwarancję, że logo czy przekaz reklamowy zostanie z naszym klientem na długi czas 🙂 W standardzie ręcznik produkowany jest na tkaninie o gramaturze 300gsm, co pozwala na doskonałe efekty wizualne – mamy również możliwość wyprodukowania wyższej gramatury – wiąże się to jednak z dłuższym czasem realizacji. Pranie w temperaturze 30°C sprawia, że jest to bardzo praktyczny produkt, nadający się jako ręcznik kąpielowy czy duży ręcznik plażowy, ręcznik sportowy lub jako ręcznik reklamowym z szerokim zastosowaniem nawet jako ręczniczek do rąk do łazienki w rozmiarze 30×50 cm lub 50×100 cm. Zadrukowana strona tkaniny produkowana jest z nici poliestrowej i ma welurowe, aksamitne wykończenie, czyli jest strzyżona dzięki czemu ogranicza przyczepność piasku na plaży co jest dodatkowym atutem. Lewa strona ręcznika pozostaje biała o składzie bawełna frotte, która wspaniale chłonie wodę. Ta technika zapewnia krótki czas realizacji, niskie minimum produkcyjne oraz możliwość wykonania próbki z wysyłką lotniczą do klienta.

 • Możliwość odwzorowania skomplikowanych wzorów i zdjęć.
 • Optymalna gramatura – dobrze chłonie wodę i szybko schnie
 • Klasyczne wykończenie – podwinięte obszyte brzegi
 • Strona z nadrukiem welurowa poliestrowa, strona użytkowa bawełna frotte

 • 20 sztuk oraz możliwość wykonania próbki 
 • 4 – 6 tygodni

 • Ilość
 • Rozmiar dowolny
 • Logo / wzór: pliki wektorowe: .eps, .ai, ei, cdr lub jpeg o minimalnej rozdzielczości 310 dpi
 • Gramatura

Ręczniki z nadrukiem rotacyjnym

Nadruk rotacyjny stosuje się najczęściej przy dużych rozmiarach plażowych. Jest to technika o dużo głębszym zabarwieniu pętelki niż nadruk sublimacyjny, jednak posiada ograniczenia kolorystyczne. Najczęściej ręczniki na zamówienie w technice rotacyjnej produkowane są w 2 do 5 kolorów. W tym wypadku nadruk na zamówienie wyceniamy na podstawie ilości kolorów – zatem niezbędne jest przesłanie logo firmy lub grafiki, którą chcemy umieścić na ręczniku. Wzór nanoszony jest na welurową stronę ręcznika, natomiast lewa pętelkowa strona pozostaje biała. W wyjątkowych wypadkach istnieje możliwość zafarbowania lewej strony ręcznika. Nadruk wykonywany jest na 100 % bawełnie o gramaturze 320-360 g/m2. Dla osób, którym zależy na tym, aby był to w 100 % bawełniany ręcznik jest to strzał w dziesiątkę – wysoko gatunkowy gadżet reklamowy i w dodatku zachowuje chłonność i jest świetnym pomysłem na reklamę swojej firmy. Jest to idealna technika na ręcznik plażowy, ponieważ standardowy rozmiar tego produktu to 75x150cm, ale doskonale nadaje się też na basen czy jako ręcznik sportowy np. na siłownię. Jest lekki i poręczny i szybko schnie.

Skontaktuj się z nami i stwórzmy unikalny produkt, którym zachwycisz swoich klientów, pracowników czy dostawców!

 • Głębokie zabarwienie tkaniny dzięki precyzyjnej technice
 • Idealne rozwiązanie do prostych grafik i logotypów do 5 kolorów
 • Optymalna gramatura – dobrze chłonie wodę i szybko schnie 320-360g/m2
 • Klasyczne wykończenie – podwinięte obszyte brzegi
 • 100% bawełna frotte zaspokoi potrzeby wymagających klientów

 • 1000 sztuk oraz możliwość wykonania próbki 
 • 7 – 8 tygodni

 • Ilość
 • Rozmiar standardowy 75x150cm
 • Logo / wzór lub ilość kolorów
 • Gramatura

Zapraszamy do wyceny
przez formularz kontaktowy