Ręczniki SPA

Producent ręczników SPA

najwyższa jakość i wytrzymałość

Ogromne zapotrzebowanie na produkty do SPA sprawiło, że wychodząc naprzeciw potrzebom klientów stworzyliśmy bogatą ofertę produktów do profesjonalnego użytku w salonach urody, medycyny estetycznej, wellness. Ręczniki produkowane są na bazie hotelowych parametrów, które dostosowane są do intensywnego użytkowania nawet w wysokich temperaturach, pełnią więc dwie funkcje w tym ręcznika hotelowego. Główna różnica pomiędzy linią hotelową a SPA to kolorystyka, rozmiary i gramatura, w obu przypadkach czy w hotelu czy np. w obiekcie odnowy biologicznej, tymi parametrami podnosimy prestiż obiektu i mamy gwarancję długiego użytkowania. Co prawda w kolekcjach dedykowanych do obiektów wellness i kosmetycznych, znajdziemy kolor biały jak typowy ręcznik hotelowy z możliwością prania w temperaturze do 90°C, jednak coraz większym powodzeniem cieszą się brązy, szarości i granat – szczególnie w większych rozmiarach takich jak 100×200 cm czy 90×180 cm (idealne na łóżko do masażu). Oczywiście standardowe wymiary 50×100 cm – jako ręcznik do rąk oraz 70×140 cm – jako ręcznik kąpielowy wciąż używane są w ośrodkach spa i uznawane są za standardowe. Jako producent ręczników do SPA farbujemy je przy użyciu najwyższej jakości farb reaktywnych stosując odpowiednią temperaturę pozwalającą na częste pranie w 60 stopniach Celsjusza.

Hurtownia ręczników do SPA

Nasza hurtownia ręczników do spa mieści się w Starej Iwicznej pod Warszawą, więc jeśli masz taką możliwość zapraszamy do odwiedzenia i dobrania na żywo asortymentu, korzystając przy tym z bezpłatnej usługi doradztwa. Jako producent ręczników hotelowych zwracamy ogromną uwagę na trwałość naszych produktów, aby były chłonne, wykonane z najwyższej jakości materiału, głównie bawełny. Ręczniki dla spa są dość różnorodne pod kątem kolorystyki czy rozmiaru i nie zawsze produkty dostępne od ręki będą spełniały konkretne wymagania, dlatego warto upewnić się co do naszych potrzeb, przeczytać koniecznie nasze porady na blogu, by opcjonalnie skorzystać np. z produkcji na zamówienie. Dość często zdarza się, że klienci inspirują nas do tworzenia nowych produktów, które stale poszerzają nasz asortyment, jednak kolorystyka dobrana pod kolor pantone pozwala na stworzenie wymarzonej kolekcji lub pojedynczego produktu spersonalizowanego indywidualnie pod klienta. Nasi pracownicy z przyjemnością podpowiedzą, jak przygotować się do wyceny i co wziąć pod uwagę przy planowaniu własnych produktów.

Sklep internetowy z ręcznikami SPA

Ręczniki SPA dostępne w magazynie znajdują się w naszym sklepie internetowym. Bogata oferta powinna być odpowiedzią dla potrzeb naszych klientów, gdzie oprócz produktów bawełnianych frotte znajdziemy ręczniki waflowe lub gofrowane, obie nazwy funkcjonują równolegle i dotyczą pikowanej tkaniny, z której są wykonane.  Nasza platforma B2B ułatwia zakupy dostosowując ofertę do indywidualnych warunków współpracy, co pozwala na wygodniejszą formę składania zamówień. W celu uzyskania preferencyjnych warunków lub wyceny produktów na zamówienie prosimy o korzystanie z formularza kontaktowego w zakładce KONTAKT.