Ręczniki hotelowe

Producent ręczników hotelowych

najwyższa jakość i wytrzymałość

Tuva Home jako producent ręczników hotelowych posiada szeroki asortyment pod kątem rozmiarowym, gramaturowym i kolorystycznym. Nasze produkty dostępne są w różnych rozmiarach: najbardziej standardowe ręczniki hotelowe premium 70×140 cm, ręcznik do rąk 50×100 cm oraz dywaniki o wymiarze 50×70 cm. Wysoką wytrzymałość zapewniają zazwyczaj produkty najwyższej jakości, które posiadają podwójny szew oraz podwójną pętelkę. Oferujemy również inne rozmiary, gramatury, splot oraz inne tekstylia np. wytrzymałe szlafroki hotelowe. Najważniejsze jednak by dobór odpowiedniego produktu podyktowany był potrzebą, a nie internetowymi trendami. Niestety internet mówi, że to gramatura świadczy o jakości ręcznika, według nas nie ma nic bardziej mylnego, gdyż to co najistotniejsze w ręczniku nie będzie widoczne gołym okiem. Hotelowy ręcznik musi być wykonany z jakościowej przędzy klasycznej tak zwanej ring spun, jego brzegi z czterech stron powinny być obszyte dwoma szwami, struktura musi być gęsto utkana. W przeciwnym wypadku bez względu na cenę nie warto inwestować w zakup, ponieważ zbyt szybko będzie trzeba go powtórzyć. W naszej ofercie wszystkie ręczniki hotelowe powstają według najwyższych parametrów, dzięki czemu gramatura to jedynie dodatkowa cecha, którą kierujemy się dla uzyskania określonych efektów wizualnych. Powinniśmy się zatem skupić na trwałości, na przędzy – dobrej jakości bawełna, na możliwości prania w wysokiej temperaturze oraz na tym aby nasz ręcznik hotelowy biały był chłonny – te cechy zapewnią komfort naszym gościom w pensjonatach, hotelach czy innych punktach noclegowych.

Hurtownia ręczników hotelowych

Nasza hurtownia ręczników hotelowych mieści się w Starej Iwicznej pod Warszawą, więc jeśli masz taką możliwość zapraszamy do odwiedzenia i dobrania na żywo asortymentu, korzystając przy tym z bezpłatnej usługi doradztwa oraz zakupu w atrakcyjnej cenie. Ręczniki dla hoteli są dość istotnym elementem na zakupowej liście, dlatego warto choć raz upewnić się co do wyboru by w późniejszym czasie ponawiać zamówienia bez zbędnego angażowania się w temat. Nasz profesjonalny zespół z przyjemnością doradzi i podpowie jakie produkty będą najlepszą opcją dla Twojego obiektu – na tajnikach produkcji ręczników znamy się bardzo dobrze, co ma ogromne znaczenie dla komfortu użytkowania.  Kluczowym elementem jest zaspokojenie różnych potrzeb klientów, dlatego wybierając ręczniki, ważne aby tkanina była wytrzymała i nadawała się do intensywnego użytkowania.

Sklep internetowy z ręcznikami hotelowymi

Produkty magazynowe dostępne są w naszym e-sklepie, oraz na platformie B2B ( ręczniki hotelowe hurt ), z ofertą przygotowaną indywidualnie dla każdego klienta. W naszym sklepie znajdują się wysokiej jakości ręczniki oraz inne tekstylia doskonale nadające się do każdego obiektu. Jako bezpośredni producent ręczników pracujemy na siatce rabatowej obejmującej ofertę hurtową dostosowaną do rocznych obrotów i potencjału klienta. Jeśli nie znajdziesz w ofercie magazynowej produktów, które Cię interesują napisz do nas z przyjemnością podpowiemy i wycenimy by Twoja wizja możliwie szybko ujrzała światło dzienne.