AKCESORIA SPA

Producent akcesoriów do SPA

najwyższa jakość i wytrzymałość

Wśród akcesoriów SPA najczęstsze zapytania dostajemy o opaski kosmetyczne z logo, kapcie hotelowe z nadrukiem, myjki łapki z kolorową lamówką, pareo białe do sauny z kieszonką. Oczywiście całą gamę produktów posiadamy w asortymencie, co daje możliwość szybkiej realizacji zamówień oraz wykonania haftu na gotowych produktach, jednak wciąż zapraszamy do składania zapytań na indywidualne realizacje. Jako producent opasek kosmetycznych często realizujemy zamówienia na wersje z haftem, kolorową lamówką, nietypową szerokością czy długością rzepa.

Kapcie hotelowe – Hurt

Nasza hurtownia kapci hotelowych mieści się w Starej Iwicznej pod Warszawą, więc jeśli masz taką możliwość zapraszamy do odwiedzenia i dobrania na żywo asortymentu, korzystając przy tym z bezpłatnej usługi doradztwa. W naszym showroomie znajdziesz wcześniejsze realizacje personalizowanych produktów z grupy SPA wykonywanych na zamówienie, co może ułatwić decyzję przy doborze odpowiedniego produktu. Nasi pracownicy z przyjemnością podpowiedzą, jak przygotować się do wyceny i co wziąć pod uwagę przy planowaniu własnych rozwiązań.

Sklep internetowy z pareo do sauny

W naszym sklepie internetowym dostępne są gotowe produkty takie jak pareo bawełniane do sauny, kapcie hotelowe, opaski kosmetyczne. Bogata oferta powinna być odpowiedzią dla potrzeb naszych klientów. Nasza platforma B2B ułatwia zakupy dostosowując ofertę do indywidualnych warunków współpracy, co pozwala na wygodniejszą formę składania zamówień. W celu uzyskania preferencyjnych warunków lub wyceny produktów na zamówienie prosimy o korzystanie z formularza kontaktowego w zakładce KONTAKT.